Kadınların 1 Numaraları Haber Kaynağı

Cilt Bakımında ve Yenileme’de Bu Yöntem Çok Konuşuluyor!

Yüzünüzden çıkanlara inanamayacaksınız !

İçeriğindeki karbonat sayesinde gözeneklerin gevşemesini sağlayan maske, ciltteki leke, akne ve sivilceleri anında söküp temizliyor. Bir çok kişinin cilt gözeneklerinde bulunan bakterileri halsizleştirip onları bir aldığı gözlemlenmiş karbonat maskesi ile gergin temiz ve prüzsüz bir cilde sahip olmak mümkün !
Karbonat doğal bir madde olmasa bile cilt sağlığı açısından hiç bir zararlı bileşen içermediği için doğal maskelerin malzemeleri arasında en sık rastlanan üründür.

Karbonatla yapılan maskelerde karbonatın görevi çoğunlukla cildinizi ölü hücrelerden arındırıp yeni hücrelerin daha hızlı çıkmasını sağlamaktır.

Cilt lekeleri için de gereken doğal tedavi aslında tam olarak budur. Eski ölü hücrelerin gidip yerine yeni ve genç hücrelerin gelerek lekenin ortadan kalkmasını sağlamak.

Aynı zamanda sivilce ve kabarıklıklara karşı bir kalkan olarak da karbonatın çok güçlü etkisi bulunur. İşte cildinizi daha lekesiz bir hale getirmek için uygulayabileceğiniz karbonat maskesi;
Haber Tarihi: 13.02.2017
Haberi Okuyan Kişi: 1228.362 Kişi Tarafından Okundu
Cildinize estetik etkisi Kolojen ve provitamin B5 ile
Gençlik etkisi ve cilt pürüzsüzleştirici
Yıllardır yapılan araştırmalar sonucunu verdi.Karbonat provitamin B5 ve kolojen desteği...Health&Skin Arastırma Laboratuvarlarının bu yeni buluşu ile tüm dünyaya 2 ay içinde 120 Milyon kadına ulaştığını da söyleyelim.

Karbonat içeriği kolojen desteği ile birlikte cildinizdeki ölü hücreleri arındırıp yeni hücrelerin olumasını hızlandırır.Böylece cildinizdeki sarkmaları önlerken sivilce yağlanma ve diğer cilt sorunlarından aynı anda kurtulabilirsiniz.
Cilt bakım uzmanı Rae Morris açıkladı Maske ile cilt sıkılaştırmak ve 20 Yaş Gençleşmek Mümkün mü? Kolojen desteği kremler pahalı aynı etkiyi bildiğimiz karbonat işleme girerek doğal yoldan size aynı etkiyi verebilir.Provitamin B5 kullanılarak ki bunu araştırarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ama kısaca açıklamak gerekirse bu karışım daha ilk kullanımda cildin alt katmanlarındaki kolajen üretiminin tetiklenmesi, ciltte sıkılaşma ve lifting etkisi sağlar. Cilt elastikiyetinin kaybına bağlı olarak oluşan sarkma ve kırışıklıklar cerrahi bir işlem olmadan anında giderilir.Bu etkiyi kalıcı hale getirmek için düzenli olarak karbonat ,provitamin b5 ve kolojen tip 1-3 yüze uygulanmalıdır.” diye belirtiyor. Karbonat Maskesi ile ciltte pürüzsüz bir etki! Bu krem sizi mükemmel hale getirebilir! Dünya Genelinde Karbonat Maskesi En Çok Japonyada Kullanılıyor.. Tüm doğal maskelerin anası olarak kabul edilen Karbonat Maskesi bilim adamları tarafından kabul edilen mucizevi etkileri var bunların en başındada cilt üzerindeki yenileme , gençleştirme etkisi geliyor. Kırışıklıkları yok eden ve yaşlanma ile savaşan bu yöntemin özel formülü ise olması gerektiği gibi %100 doğal. Kısa Süreli Kullanımda Etkisini Göstermeye Başlıyor ! "Herkes bu maskeyi kullanmalı" diyor Prof.Dr.Suna Dumankaya..."Zaman içerisinde gösterdiği olumsuz etkileri saklayamayan cildimiz, çoğu zaman bizi hep üzmüştür.İster cilt sıkılaştırmak isterseniz sorunlu sivilceli yada yağlı cildinizi mükemmelleştirmek için kullanabilirsiniz.Cildinizde pırıltı yaratacak özel bir dokunuş sağlar.Gençlik etkisi verirken cilt sorunlarını gidermek için harika bir çözümdür karbonat maskesi..." Türkmax Haber Kanalı Canlı Yayında da Denendi!

Prof. Dr. Suna Dumankaya öneriyor.

"Herkes bu maskeyi kullanmalı" diyor Prof.Dr.Suna Dumankaya..."Zaman içerisinde gösterdiği olumsuz etkileri saklayamayan cildimiz, çoğu zaman bizi hep üzmüştür.İster cilt sıkılaştırmak isterseniz sorunlu sivilceli yada yağlı cildinizi mükemmelleştirmek için kullanabilirsiniz.Cildinizde pırıltı yaratacak özel bir dokunuş sağlar.Gençlik etkisi verirken cilt sorunlarını gidermek için harika bir çözümdür karbonat maskesi..."

Doğumdan kaynaklanan çatlaklara ve selülitlere bile iyi geliyor...

Karbonat Maskesi yaş ilerlemesi ile meydana gelen değişimlerle mücadele eder ve cildin iç rezervlerini aktifleştirir. İçerisinde çeşitli vitaminler ve mineraller içeren Karbonat Maskesi ile cildin daha derin katmanlarına nüfuz ederek etkili bir şekilde cildi besler.

Ultraviyole ışınlarına karşı cildi korumak için çeşitli vitaminler içerir ve cilt hücrelerinin yeniden yapılandırılmasını hızlandırıp biyolojik olarak pasif unsurları azaltır. Geniş spektrumlu vitamin, eser elementler ve amino asitler birleşerek savaştıkları kırışıklıkların yeniden oluşmasını engeller.

Cilt sorunu yaşayan Zehra Yıldırım kullanıcı deneyimini bizimle paylaştı.

Karbonat Maskesini cildindeki sivilce ve siyah noktalar için kullanan Zehra Yıldırım maskeyi yüzüne uygulayıp bir süre bekledikten sonra maskeyi yüzünden çıkarırken gördükleriyle şaşkına döndü!

Maskede ölü hücreleri gözleriyle gören Zehra Yıldırım şaşkınlığını gizleyemedi. Yüzündeki gözle görülebilir değişiklik ile beraber "Yıllardır güzellik için boşuna para harcamışım." Yorumunda bulundu.

Cilt sorunu yaşayan Hatice Eken'de kullanıcı deneyimini bizimle paylaştı.

Yüzündeki Akneler ve göz altı morlukları için Karbonat Maskesini tercih eden Hatice Eken'de maskeyi 2 hafta uyguladık'tan sonra ölü hücreleri maske üzerinde görünce şaşırdı.

"2. Hafta Maske üzerinde hücreleri görünce maskeye olan hayranlığım ve güvenim kat ve kat arttı. İlk haftadan beri etkisini gösteren Karbonat Maskesi, güzellik için yaptığım en doğru tercih." Hatice Hanım bu yorumu ile mutluluğunu bizimle paylaştı.
Kullanıcı videolarını mutlaka izleyin.

Karbonat maskesi Ürününü Satan Yerleri Sizin için Listeledik. En uygun fiyata satan Web Sitesinden sipariş vermek için Tıklayın
 • Aslı Güven Bursa' da Yaşıyor

  nasıl kullanılıyor? kaz ayakları için yazılmış ama sadece kaz ayakları içinmi kullanacağız? arkadaşım önermişti ama çekincedeyim. Geri iade edebiliyormuyuz?

  Beğen 18 · 08 Mayıs 2017 03:56
  Karbonat Mask Karbonat Mask Clinic

  Sevgili Aslı hanım, sadece kaz ayakları için değil kırışıklık, yaşlanmaya bağlı sarkma ve tüm cildiniz için de kullanabilirsiniz. Evet, memnun kalmazsanız sadece kutularını atmayın ve bize boş kutularını gönderin.

  Beğen 90 · 08 Mayıs 2017 19:22
  Nazlı Polat Kendi Otelinde Resepsiyon

  Bende fazla sipariş etmiştim. 3 kutudan 2'sini geri iade ettim. Hemen iade alıyorlar ama sonra tekrar sipariş ettim. ürün güzel... atmayın ve bize boş kutularını gönderin.

  Beğen 21 · 09 Mayıs 2017 10:41
 • Sinem Cansız 3 Çocuk Annesi

  Cildim bebek cildi gibi oldu yalnız cildimden cıkanlara ben bile inanamadım. Hızlı bi şekilde etkisini gördüm ve bence bu harika birşey. resmi de yapıştırabilirsem gönderiyorum.

  Beğen 107 · 12 Mayıs 2017 14:08
  Ayşegül Pehlivan KTÜ Öğrenci

  Sinem hanım, harika olmuşsuuz. Günde kaç defa kullanıyorsunuz acaba?

  Beğen 65 · 14 Mayıs 2017 07:15
  Sinem Cansız 3 Çocuk Annesi

  Sabah ve akşam canım. 2 defa kullanıyorum ama kremi sürdükten sonra birşey kullanmıyorum. bence başarılı...

  Beğen 55 · 14 Mayıs 2017 15:31
 • Gül Kahraman İşsiz

  Heyyyy... siparişim neredeeeeeeeee.......

  Beğen 7 · 18 Mayıs 2017 13:45
  Karbonat Mask Karbonat Mask Clinic

  Sayın Gül hanım, bugün sipariş vermişsiniz :) Az sonra ilgili kargo firmasına teslim edilecektir.

  Beğen 21 · 18 Mayıs 2017 18:56
  Gül Kahraman İşsiz

  heyecanlıyımdaa.. bağışlayın lütfenn

  Beğen 12 · 19 Mayıs 2017 19:05
 • Ben çok inanmıyorum bu gibi ürünlere. meltem sana özelden gönderdim. cevap verirsen sevinirim.

  Beğen 99 · 21 Mayıs 2017 12:03
 • Fatma Demirel MTK da Eğitmen

  videoyu izledim fakat değişim çok fazla. makyaj yokmu hiç ???

  Beğen 60 · 22 Mayıs 2017 09:44
  Karbonat Mask Karbonat Mask Clinic

  Sayın Fatma Hanım, elbette makyaj var fakat kırışıklık ve sarkmaları kapatmak için bir makyaj yapılmadı

  Beğen 153 · 22 Mayıs 2017 14:02
  Fatma Demirel MTK da Eğitmen

  teşekkürler. yorumunuza güvendiğimden az önce sipariş verdim.

  Beğen 12 · 22 Mayıs 2017 15:21
 • Kullandıktan hemen sonra etkisini görmeye başladım. Fakat ben biraz pahalıya almışım sanırım. Aşağıda bende fotomu paylaşıyorum. gece ve gündüz uyguluyorum. farklı uygulayan varmı? sonrasında bir krem kullanmayın diyorlar.

  Beğen 150 · 23 Mayıs 2017 18:00
  Alev Albayrak Sekreter

  doğru kullanıyorsun. sadece sonrasında başka krem kullanacaksan yarım saat beklemen gerekiyormuş... bu arada bambaşka biri olmuşsun

  Beğen 18 · 24 Mayıs 2017 00:56
 • Aylin Erdoğan SMMM de muhasebeci

  Ben 2 aydır kullanıyorum. Ofisten 4 kız almak istiyoruz. İndirim varmı?

  Beğen 20 · 24 Mayıs 2017 11:17
  Karbonat Mask Karbonat Mask Clinic

  Sayın Aylin hanım, telefonla arayın yada özelde telefonunuzu bırakırsanız uzman ekibimiz sizi bilgilendirecektir.

  Beğen 56 · 24 Mayıs 2017 16:23
 • Bengül Orhan Colins 'de Çalışıyor

  Denemek için sipariş verdim hayırlısı bakalım. Gelince yorumları yazarım. Bu arada… Sana mesaj attım bana dönermisin!!!

  Beğen 67 · 27 Mayıs 2017 19:56
  Canan Çakan Firma Sahibi

  Merhaba Birgülcüm bende senden haber bekleyeyim o zaman. Ne olduğunu anlat bana ona göre sipariş vereceğim.

  Beğen 12 · 27 Mayıs 2017 06:55
 • Dilek Işık Hayaller Peşinde

  Cildimdeki bütün lekeler neredeyse kayboldu.2 kutu sipariş vermiştim hala inanamıyor arkadaşlarım

  Beğen 27 · 27 Mayıs 2017 16:24
 • Arkadaşım tavsiye etmişti ama memurun hali belli. Keşke tanıtım boyu falan yapsaydınız.

  Beğen 31 · 30 Mayıs 2017 17:20
  Karbonat Mask Karbonat Mask Clinic

  Sayın Filiz Hanım ürün Türkiye distribütörü olduğumuzdan yurtdışında üretici firma eğer tanıtım boyu çıkarırsa ilk size göndereceğiz. Bilgilerinizi bize özelden yazarmısınız?

  Beğen 59 · 1 Haziran 2017 11:35
 • Funda Göz İki Çocuk Annesi

  Yorumları okuduktan sonra bende denemek istedim. İyi ürün Biraz da kocam kıskansın :)))

  Beğen 7 · 2 Haziran 2017 18:00
 • Yağmur Soylu Pendikte Yaşıyor

  Müthiş bi kremmmmm :))) Pendikte butikteki kız tavsiye etmişti. Ama kız bana kutusunu 250 tl ye satmaya çalışıyordu. Bu siteyi bulduğum iyi oldu.

  Beğen 50 · 5 Haziran 2017 09:08